Tamirci Dr. Panda Gratis

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 43 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma TribePlay
Tamircilik hakkında öğrenilmesi gereken ilk bilgiler bu oyunun içerisinde bulunmaktadır.

 Her erkeğin tamirden anlaması pek de olası değil. Çünkü bu durum tamamen küçüklükten gelmektedir. Kimilerinin tamire ilgisi olurken kimilerinin de böyle bir ilgisi yoktur. Bu durumu önlemek biraz olası. Çünkü çocuklukta görülen şeyler daha kalıcı olabiliyor. Erkek çocuklarının günlük yaşamlarında öğrenmese ve görmeseler de oyunlar ile bu konuya ilgi duyabilirler. İşte bunu sağlamak sizin için kolay olmalı. Bu oyunu indirerek çocukların tamire olan ilgilerini artırabilir hatta bir şeyler öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Sizin için de ilgi çekici olan bu oyunu çocuklarınıza mutlaka göstermelisiniz. 

 Yepyeni bir öğrenme ortamı ve değişik bir deneyim olan bu oyun çocukların daha bilgili olmasını sağlamakta. Çocukların bir şeyler öğrenmesi ve bazı değişik alanlara ilgi duyması bu ve benzeri gibi oyunlar ile mümkün olabilir. Panda'nın tamir oyunu ile özellikle erkek çocukları çok ilgilenecek ve bu oyun sayesinde bu konuda yeni bilgiler edinebilecek. İşte bir oyunun kaliteli olmasını sağlayan en önemli nokta da tam olarak budur.

 Çeşitli özellikleri ile beğeni kazanan bu oyun ile siz de farklı deneyimlere açık olun. Bilinçli bir anne baba olarak bu oyunun çocuklara sağlayacağı yararı düşünün ve siz de hiç zaman kaybetmeden indirin. Çocuklar değişik bir oyun oynamanın zevkini doyasıya yaşasınlar. 

Daha Fazla Göster
Tamirci Dr. Panda Gratis indir